وزیر کشور به عنوان مجری انتخابات باید امانتدار رای مردم باشد...

جعفری در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»: وزیر کشور به عنوان مجری انتخابات باید امانتدار رای مردم باشد/ رحمانی فضلی چطور پیش از برگزاری انتخابات آرای مردم را متعلق به روحانی می‌داند؟

*مصاحبه ی خبرگزاری دانشجو با اینجانب...*

سجاد جعفری در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در بیرجند، با اشاره به سخنان روز گذشته وزیر کشور که گفته بود «عمر دولت به نیمه نرسیده، روحانی قرار است هشت سال رئیس جمهور باشد»، گفت: مشخص نیست وزیر کشور به عنوان مجری انتخابات که باید امانت دار رای مردم باشد و در این زمینه محتاطانه عمل کند، با چه منطق و با استناد به کدام پیش بینی چنین حرفی می‌زند و آرای مردم را پیش از برگزاری انتخابات متعلق به روحانی می‌داند؟

 

وی با بیان اینکه وزیر کشور و مجری انتخابات در حالی این گونه حرف‌ها را مطرح می‌کند که رئیس جمهور روز شنبه در نشست خبری خود وعده داد که مردم در این انتخابات پیش رو سلامت آن را به طور محسوس خواهند دید، افزود: حال سوال این است که این گونه اظهار نظر‌ها نیز در راستای محسوس کردن سلامت انتخابات در کشور است یا خیر؟

 

این دانشجوی دانشگاه بزرگمهر قائنات بیان داشت: متاسفانه شاهد آن هستیم که اظهارات زنجیره‌ای مسئولان دولتی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان در راستای تخریب عملکرد شورای نگهبان شدت گرفته و این گونه اظهارات مجری انتخابات کشور را می‌توان به نوعی تکمیل کننده پازل تخریب نقش و عملکرد و هم چنین تغییر ساختار شورای نگهبان دانست.

 

جعفری گفت: این اظهارات وزیر کشور دولت تدبیر وامید در حالی با سکوت معنادار رسانه‌های زنجیره اصلاح طلبان روبرو شده است که اگر همین اظهارات در دولت قبل حتی توسط یکی از مجریان انتخابات استانی مطرح می‌شد، شروع به تخریب و هیاهو و شبهه پراکنی در سلامت انتخابات می‌کردند و دولت را به تضییع حق الناس متهم می کنند.

جهت مطالعه ی متن کامل مصاحبه اینجا کلیک کنید./ 0 نظر / 28 بازدید